Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№37 від 12.01.2012 року Про організацію виконання програми реалізації в районі політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 – 2015 рокиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2012 року        м. Бучач                                 №_____           

 

 

Про організацію виконання програми

реалізації в районі політики у сфері

протидії поширенню наркоманії, боротьби з

незаконним обігом наркотичних засобів,

психотропних речовин та прекурсорів на

2011 – 2015 роки

 

  З метою організаційного забезпечення реалізації плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 22 листопада 2010 року № 2140-р, рішення сесії Тернопільської обласної ради від  17 листопада  2011 року № 1273 «Про програму реалізації в області політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на  2011 – 2015 роки», розпорядження голови обласної державної адміністрації   від 12 грудня 2011 року № 1019 «Про організацію виконання програми реалізації в області політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 – 2015 роки»:

 

  1. Затвердити план заходів щодо виконання в районі Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних  речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки (далі – план заходів), що додається.
  2. Управлінню агропромислового розвитку, відділам: охорони здоров'я, у справах молоді  та спорту, освіти, службі у справах дітей, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районному відділу управління міністерства внутрішніх справ України в Бучацькому районі, сектору зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації:

2.1   Забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим     розпорядженням.

2.2   Щороку відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, Бучацькій ЦКРЛ забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та підсумкову інформацію подавати в райдержадміністрацію до 05 січня упродовж терміну реалізації заходів, затверджених цим розпорядженням.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної державної                                                     

         адміністрації                                                                  В. М. САВКА 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема