Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№73 від 27.01.2012 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяву жителів: Берем»яни Манько Г.Р.,Кальмук В.В., с.Сокілець Кузь М.Р., с.Ріпинці Коломєйцев О.Р. про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17,     п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):               с.с. «Берем»яни» на території Берем»янської с.р., с.с. «Урожай» на території Ріпинецької с.р., с.с. «Колос» на території Миколаївської с.р. 

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянину:

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Берем»яни»

жительці с.Берем»яни Манько Галині Романівні - (1,6441га-рілля,№51; 0,2835га-пасовище,№221; 0,0464га-сад №83 сертифікат серії ТР № 0237078.

жителю с.Беремяни Кальмук Василю Володимировичу – ( 1,5273 га – рілля, №243; 0,2963га-пасовище,№264; 0,0457га- сад № 320) сертифікат серії ТР №0237166.

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Колос»

жителю с.Сокілець Кузь Михайлу Романовичу - (0,9738 га – рілля №77 ) сертифікат серії № 0315869.

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Урожай »

жительці с.Ріпинці Коломєйцев Оксані Романівні – (2,1464га-рілля №306)  сертифікат серії № ТР № 0342566.

                 2. Зобов`язати   громадян   при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

              3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є. В.

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                 В.М.Савка.ВЩ

_____________Є.В.Щербатий

_____________2012 р.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема