Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№23 від 11.01.2012 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяву жителів: м.Бучач Томчій Н.М., с.Беремяни Боднарчук М.С., м.Кривий Ріг Крук П.П.,  про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17,     п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки     (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. «Бобулинці» на території Бобулинської  сільської ради та с.с. «Беремяни » на території Беремянської с.р., с.с. «Галичина» на території Космиринської с.р.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянину:

 

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Галичина»

жительці м.Бучач Томчій Надія Михайлівна - ( 0,5912 га -рілля,№ 174) сертифікат серії ТР № 0342592

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Беремяни»

жителю с.Беремяни Боднарчук Микола Степанович   – ( 1,4637га – рілля,№362, 0,2398 га – пасовище,№274, 0,0463 га – сад,№202) сертифікат серії № 0237429

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Бобулинці»

жителю м.Кривий Ріг Крук Петро Петрович – ( 1,3331 га -  № 52,рілля, 0,2931га –   пасовище,№247)сертифікат серії № 0207281.

   

                 2. Зобов`язати   громадян   при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

              3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є. В.

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                          В.М.Савка.ВЩербатий

_____________Є.В.Щербатий
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема