Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№63 від 18.01.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяву  жителя с. Дуліби Суп Андрія Володимировича  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись ст.ст.33, 125,126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Закон України «Про землеустрій» ст.50            

           1. Дати гр. Суп Андрію Володимировичу  дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства на території Дулібівської сільської ради  (за межами населеного пункту) 

           2.   Обов`язки землевласника виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації     Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема