Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№72 від 25.01.2012 року про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

 

 

про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

 Розглянувши заяву жительки м.Бучач Следзявської Степанії Степанівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва на території Жизномирської сільської ради ( за межами населеного пункту ), рішення Жизномирської сільської ради від 22 грудня 2008 року «Про погодження безоплатної передачі у власність земельних ділянок за межами населеного пункту», рішення № 394 від 22 липня 2009 року « Про погодження внесення змін в рішення сесії Жизномирської сільської ради внаслідок проведеної інвентаризації», керуючись  Земельним кодексом України(ст. 17,35, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

         1.Передати гр. Следзявській Степанії Степанівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,0783 для ведення садівництва на території Жизномирської сільської ради (за межами населеного пункту  ).

 

           2.Громадянці оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема