Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№8 від 04.01.2012 року Про затвердження річного звіту «Про наявність земель та розподіл їх по землекористувачах,власниках землі та угіддях по Бучацькому району станом на 01.01.2012 року»БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

Про затвердження річного звіту

«Про наявність земель та розподіл їх

 по землекористувачах,власниках землі та угіддях

по Бучацькому району станом на 01.01.2012 року»

 

            На виконання повноважень, передбачених ст.13 Закону України « Про місцеві державні адміністрації» та згідно ст.ст.193-195,203,204 Земельного кодексу України, постанови КМУ від 12.01.1993 року № 15 « Про порядок ведення державного земельного кадастру», враховуючи звіти відповідних місцевих рад,Затверджених рішенням сесії:

1.Затвердити річні звіти Про наявність та розподіл земель їх за власниками землі, землекористувачами , угіддями та видами економічної діяльності станом на 01.01.2012 року за формою 6-зем, Про наявність осушених земель та розподіл їх за власниками землі, землекористувачами та угіддями станом на 01.01.2012 року  формою 6б-зем та Про землі,які перебувають у власності і користуванні  станом на 01.01.2012 року за формою 2-зем, затверджених наказом Державного Комітету статистики України від 05.11.1998 року №377, які зведені Управлінням Держкомзему у Бучацькому районі на підставі звітів наданих(затверджених) відповідними місцевими радами.

            2.затвердити фактичні зміни, що відбулися в складі користувачів власників земельних ділянок, угідь та земель усіх категорій на території району.

            3.Рекомендувати:

3.1.Всім власникам та користувачам,які мають в користуванні земельні ділянки, оформити відповідно до чинного законодавства, своє право на них.

3.2.Всім землекористувачам і землевласникам використовувати надані їм земельні ділянки за цільовим призначенням. Дотримуватись вимог чинного законодавства України.

            4.Управлінню Держкомзему у Бучацькому районі, виконкомам відповідних місцевих рад забезпечити:

4.1.Контроль за ефективним та раціональним використанням земель усіма землекористувачами та власниками.

4.2.Належний кількісний облік земель та повноту відомостей, яі характеризують кожну земельну ділянку за її цільовим використанням в розрізі користувачів(власників), площ та кладу угідь.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної  адміністрації                                              В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема