Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про стан ринку праці Бучацького району (на 1 березня 2018 року)


Упродовж  січня - лютого 2018 року послугами Бучацького районного центру зайнятості скористались 979 осіб,   з них мали статус безробітного – 762 особи.    

На 1 березня 2018 року  статус безробітного мали 630 осіб, з них   58,7 % склали жінки, 30,3 % - молодь віком до 35 років, 46,3 %- належали до осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню,78,6 %  зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Допомогу по безробіттю за станом на 01.03.2018 року отримували 589 безробітних (93,5% від загальної чисельності осіб). Середній розмір допомоги по безробіттю станом на 1 березня 2018 року становить 1966  грн.

За фаховим рівнем серед безробітних осіб, які користувались послугами районного центру зайнятості  50,3 % склали особи, які займали робітничі місця, 28,9 %-  службовці, 20,8 %- особи без професії, або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

За сприянням Бучацького  районного центру зайнятості у січні - лютому  2018 року  працевлаштовано    156 осіб, у тому числі 38 осіб зі статусом безробітного.  

З метою  забезпечення тимчасової зайнятості організовано та проведено громадські роботи для 10 осіб з числа безробітних. При залученні до громадських робіт зареєстрованих безробітних фінансування таких робіт здійснювалося за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів міської ради.   За рахунок коштів роботодавців проводилися інші роботи тимчасового характеру. В таких роботах взяли участь 33 особи.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного центру зайнятості є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати щомісячної компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних. Надано  компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 4 роботодавцям  за працевлаштування 4 осіб з числа безробітних на новостворені робочі місця.

З метою підвищення конкурентоспроможності  громадян на ринку праці 7 осіб  з числа безробітних проходили підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями актуальними на ринку праці під конкретні замовлення роботодавців. 3 особи закінчили навчання та станом на  1 березня 2018 року 2 особи  працевлаштовані.

Впродовж   січня - лютого  2018 року 100 роботодавців  району  поінформували центр зайнятості про наявність 211 вакансій.  Середній розмір заробітної плати у поданих вакансіях  склав 3889 грн.

Станом на 1 березня  2018 року актуальними були 60 вакансій. На одне вільне робоче місце   претендувало 11 безробітних громадян.

З проблемних питань на ринку праці району залишається сезонний характер  більшості видів робіт, що впливає на тривалість безробіття,  тінізація зайнятості, низька мотивація до праці через низький розмір оплати праці.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема