Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про стан ринку праці Бучацького району (на 01 січня 2018)


осіб   ( у 2016 році – 1817 осіб). 
Найбільшу чисельність безробітних, які звернулися до центру зайнятості складають жінки – 906  осіб  та молодь у віці до 35 років – 565 осіб, 722 особи   - громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
За фаховим рівнем серед безробітних осіб, які користувались послугами районного центру зайнятості  51,7 % склали особи, які займали робітничі місця, 31,2 %-  службовці, 17,1 %- особи без професії, або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.
Серед громадян, які звернулися в пошуках роботи 71 особа - вивільнені у зв’язку зі змінами в організації виробництва, скорочення чисельності або штату, 1568 осіб , які не були зайняті до  одного року, в тому числі звільнені за власним бажанням - 32 особи , 125 осіб  – випускники ВУЗів та ПТУ.
За сприянням Бучацького  районного центру зайнятості у січні-грудні 2017 року  працевлаштовано    1867 осіб, у тому числі 560 осіб зі статусом безробітного. Із загальної кількості працевлаштованих забезпечено роботою 497 осіб  , які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, в тому числі 32 особи з інвалідністю.
Внаслідок проведеної роботи щодо орієнтації безробітних громадян на самозайнятість виплачено одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 3 безробітним на суму 20,3 тис.грн. 
Районним центром зайнятості значна увага приділяється наданню послуг  демобілізованим учасникам АТО. У січні – грудні 2017 року перебувало на обліку в центрі зайнятості   48 осіб, працевлаштовано  10 осіб, в тому числі за направленням центру зайнятості 5 осіб , з них з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття – 2 особи. Залучено до участі в громадських роботах 4 осіб, проходили профнавчання – 1 особа.
Для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних, Бучацьким районним центром зайнятості спільно з органами місцевого самоврядування та роботодавцями організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру.  До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 486 осіб.   За ініціативою центру зайнятості   було укладено 18 договорів на громадські роботи:  -  з  Бучацьким комбінатом комунальних підприємств, за якими працевлаштовано 74 безробітних особи    та 3 - із Пилявською сільською радою, за якими працевлаштовано  3 особи.
З метою забезпечення роботодавців регіону кваліфікованими кадрами здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних за професіями та спеціальностями, затребуваними на ринку праці. Так, за 12 місяців 2017 року за сприянням центру зайнятості  проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію 232 безробітних.   Завершили навчання 230 безробітних, із них 223 особи працевлаштовано.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного центру зайнятості є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати щомісячної компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних. Надано  компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 12 роботодавцям  за працевлаштування 19 осіб з числа безробітних на новостворені робочі місця.
Впродовж   січня – грудня 2017 року 359 роботодавців  району  поінформували центр зайнятості про наявність 1975 вакансій , середній розмір заробітної плати по даних вакансіях становить 3311 грн.
Станом на 1 січня  2018 року актуальними були 19 вакансій.
 Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема