Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про стан ринку праці Бучацького району (на 1 грудня 2017 року)


Упродовж січня - листопада 2017 року послугами районного центру зайнятості скористались 3078 осіб  ( в січні - листопаді 2016 року - 2567 осіб ), з них мали статус безробітного – 1511 осіб   ( в січні – листопаді 2016 року – 1640 осіб). 

Найбільшу чисельність безробітних, які звернулися до центру зайнятості складають жінки – 843  особи та молодь у віці до 35 років – 527 осіб, 660 осіб   - громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

За фаховим рівнем серед незайнятих громадян, які користувались послугами районного центру зайнятості  45,9 % склали особи, які займали робітничі місця, 40,1 %-  службовці, 14,0 %- особи без професії, або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Серед громадян, які звернулися в пошуках роботи 71 особа - вивільнені у зв’язку зі змінами в організації виробництва, скорочення чисельності або штату, 1435 осіб , які не були зайняті до  одного року, в тому числі звільнені за власним бажанням - 31 особа , 122 особи – випускники ВУЗів та ПТУ.

За сприянням Бучацького  районного центру зайнятості у січні-листопаді 2017 року  працевлаштовано    1820 осіб, у тому числі 549 осіб зі статусом безробітного. Із загальної кількості працевлаштованих забезпечено роботою 484 особи , які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, в тому числі 32 особи з інвалідністю.

Районним центром зайнятості значна увага приділяється наданню послуг  демобілізованим учасникам АТО. У січні – листопаді 2017 року перебувало на обліку в центрі зайнятості   45 осіб, працевлаштовано  9 осіб, в тому числі за направленням центру зайнятості 4 особи , з них з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття – 2 осіб. Залучено до участі в громадських роботах 4 осіб, проходили профнавчання – 1 особа.

Для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних, Бучацьким районним центром зайнятості спільно з органами місцевого самоврядування та роботодавцями організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру.  До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 473 особи.   За ініціативою центру зайнятості   було укладено 20 договорів на громадські роботи:  -  з  Бучацьким комбінатом комунальних підприємств, за якими працевлаштовано 67 безробітних осіб    та 3 - із Пилявською сільською радою, за якими працевлаштовано  3 особи.

З метою забезпечення роботодавців регіону кваліфікованими кадрами здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних за професіями та спеціальностями, затребуваними на ринку праці. Так, за 11 місяців 2017 року за сприянням центру зайнятості  проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію 232 безробітних.   Завершили навчання 229 безробітних, із них 221 особу працевлаштовано.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного центру зайнятості є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати щомісячної компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних. Надано  компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 12 роботодавцям  за працевлаштування 18 осіб з числа безробітних на новостворені робочі місця.

Впродовж   січня – листопада 2017 року 352 роботодавці  району  поінформували центр зайнятості про наявність 1921 вакансії , середній розмір заробітної плати по даних вакансіях становить 3312 грн.

Станом на 1 грудня  2017 року актуальними були 17 вакансій.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема