Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про стан ринку праці Бучацького району (на 1 жовтня 2017 року)


Упродовж січня-вересня 2017 року послугами районного центру зайнятості скористались 2593 особи (в січні - вересні 2016 року - 2109 осіб ), з них мали статус безробітного – 1370 осіб (в січні – вересні 2016 року – 1471 особа).  Найбільшу чисельність безробітних, які звернулися до центру зайнятості складають жінки - 760 осіб та молодь у віці до 35 років – 469 осіб, 598 осіб  - громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

За фаховим рівнем серед незайнятих громадян, які користувались послугами районного центру зайнятості  57,2 % склали особи, які займали робітничі місця, 29,4 %-  службовці, 13,4 %- особи без професії, або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Серед громадян, які звернулися в пошуках роботи 66 осіб, вивільнені у зв’язку зі змінами в організації виробництва, скорочення чисельності або штату, 1306 осіб, які не були зайняті до  одного року, в тому числі звільнені за власним бажанням - 29 осіб, 109 осіб – випускники ВУЗів та ПТУ.

За сприянням Бучацького  районного центру зайнятості у січні-вересні 2017 року  працевлаштовано  1344 особи, у тому числі 386 осіб зі статусом безробітного. Із загальної кількості працевлаштованих забезпечено роботою 336 осіб , які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, в тому числі 21 осіб з інвалідністю.

Районним центром зайнятості значна увага приділяється наданню послуг  демобілізованим учасникам АТО. У січні – вересні 2017 року перебувало на обліку в центрі зайнятості   42 особи, працевлаштовано  8 осіб, в тому числі за направленням центру зайнятості 3 особи, з них з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття – 2 осіб. Залучено до участі в громадських роботах 4 осіб, проходили профнавчання – 1 особа.

Для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних, Бучацьким районним центром зайнятості спільно з органами місцевого самоврядування та роботодавцями організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру.  До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 430 осіб.   За ініціативою центру зайнятості   було укладено 18 договорів на громадські роботи:  -  з  Бучацьким комбінатом комунальних підприємств, за якими працевлаштовано 59 безробітних осіб   та 3 - із Пилявською сільською радою, за якими працевлаштовано  3 особи.

З метою забезпечення роботодавців регіону кваліфікованими кадрами здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних за професіями та спеціальностями, затребуваними на ринку праці. Так, за 9 місяців 2017 року за сприянням центру зайнятості  проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію 228 безробітних.   Завершили навчання 189 безробітних, із них 117 осіб працевлаштовані.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного центру зайнятості є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати щомісячної компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних. Надано  компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 11 роботодавцям  за працевлаштування 16 осіб з числа безробітних на новостворені робочі місця.

Впродовж   січня – вересня 2017 року 268 роботодавців  району  поінформували центр зайнятості про наявність 1434 вакансій , середній розмір заробітної плати по даних вакансіях становить 3321 грн.

Станом на 1 жовтня  2017 року актуальними були 24 вакансії.

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема