Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№828 від 21.12.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2011 року       м. Бучач              №_____

 

 

 

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяви жителів м.Бучач Кушлик Ігора Михайловича та Кушлик Віктора Михайловича  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства,  рішення Заривинецької сільської ради     № 125 від 18 вересня 2008р. « Про погодження безоплатної передачі у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту»,Земельним кодексом України   (ст. 17,  33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12).

 

           1.Передати гр. Кушлик Віктору Михайловичу земельну ділянку площею 0,2500 га та Кушлик Ігору Михайловичу земельну ділянку площею 0,1800 га   для ведення особистого селянського господарства на території Заривинецької  сільської   ради  ( за межами населеного пункту) :

 

           2.Громадянам оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема