Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№766 від 05.12.2011 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), на якій розташована комплексна памятка природи місцевого значення « Космиринська травертинова скеля» на території Космиринської сільської ради


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2011 року       м. Бучач              №_____

 

Про затвердження  технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення меж

 земельної ділянки в натурі ( на місцевості),

на якій розташована комплексна памятка

природи місцевого значення « Космиринська травертинова скеля»

на території Космиринської сільської ради

 

 

Відповідно до ст..21 Закону України « Про місцеві державні адміністрації»,ст.17 Земельного кодексу України,ст.55 Закону України « Про землеустрій», на виконання рішення Тернопільської обласної ради за № 620 від 18 червня 2009 року « Про внесення змін та доповнень до мережі території та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Тернопільської області» щодо оголошення об’єктів природно- заповідного фонду місцевого значення :

 

         1.Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі( на місцевості)              площею 0,25 га, на якій розташована комплексна памятка природи місцевого значення  « Космиринська травертинова скеля» в урочищі             «Локичка» ( ДП « Бучацьке лісове господарство») на території Космиринської сільської ради Бучацького району.

          

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема