Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№775 від 08.12.2011 року Про призначення Квасниці Г.Б.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2011 року.        м. Бучач                        №_____           

           

Про призначення  

Квасниці Г.Б.

 

1. Відповідно до ст. 19 та ст. 24 Закону України  "Про державну службу", ст. 32 КЗпП України, Положення про формування кадрового резерву для державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року № 199,  Положення про порядок стажування у державних органах, затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів України від 1 грудня 1994 року № 804,  призначити:

                - Квасницю Галину Богданівну на посаду  заступника начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації 9 грудня 2011 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, як таку, що успішно пройшла стажування та зарахована до кадрового резерву з посадовим окладом згідно штатного розпису.

Підстава: заява Квасниці Г.Б.

2. У відповідності до займаної посади, присвоїти Квасниці Г.Б. 13(тринадцятий) ранг державного службовця.

         3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесеними змінами та доповненнями), встановити Квасниці Галині Богданівні надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

Голова районної державної

      адміністрації                                                                       В.М.САВКА                                                     
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема