Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№781 від 09.12.2011 року Про організацію підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

від       09 грудня 2011року                          Бучач                          №

 

Про організацію підготовки

і проведення Всеукраїнського

перепису населення

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011р. № 1205 «Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення», на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від  7 грудня 2011 року № 1006 «Про організацію підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення»:

 

1. Утворити районну комісію з питань сприяння проведеннюВсеукраїнського перепису населення за посадовим складом згідно з додатком.

 

2. Затвердити Положення про районну комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, що додається.

 

3. Районній державній адміністрації утворити до 15 грудня 2011 року комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про неї.

 

4. Рекомендувати міській, селищній, сільським радам утворити до 31 грудня 2011 року територіальні комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення та затвердити положення про них.

 

5. Районній державній адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування відповідно до повноважень сприяти управлінню статистики в районі у підготовці та проведенні Всеукраїнського перепису населення (далі - Перепис).

 

6. Районній державній адміністрації за участю органів місцевого самоврядування у межах компетенції:

6.1. Уточнити до 10 грудня 2011 року перелік та межі міських населених пунктів з упорядкуванням назв вулиць, провулків, нумерації кварталів, будинків та квартир.

6.2. Перевірити до 10 грудня 2011 року правильність та повноту обліку населення.

6.3. Сприяти управлінню статистики в районі у проведенні робіт із складення квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських та великих сільських населених пунктах (із чисельністю населення 3000 осіб і більше) і списків сільських населених пунктів.

6.4. Забезпечити тимчасовий переписний персонал та інших працівників, залучених у районі до підготовки і проведення Перепису та оброблення його результатів, приміщеннями з необхідними меблями та інвентарем, а також засобами зв’язку, транспортними засобами тощо.

 

7. Управлінню праці та соціального захисту населення, відділу охорони здоров’я, освіти, у справах молоді та спорту райдержадміністрації провести роботу, пов’язану з підготовкою до Перепису, та забезпечити проведення перепису осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров’я та установах і закладах соціального обслуговування, а також осіб, місце проживання (перебування) яких зареєстровано за місцезнаходженням центру обліку бездомних осіб, де вони перебувають на обліку, або закладу для бездомних осіб, де їм надається тимчасовий притулок.

 

8. Відповідальним виконавцям про стан виконання цього розпорядження інформувати управління статистики в районі до 31грудня 2011р. та 20 серпня 2012 року.

 

9. Управлінню статистики в районі:

9.1. Довести до відома зацікавлених місцевих органів виконавчої влади затверджену Держстатом програму Перепису.

9.2. Забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан реалізації цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 5 січня і 25 серпня 2012 року.

 

10. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації Щербатому Є.В.

 

   Голова районної державної

            адміністрації                                                          В.М.Савка

                                                             
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема