Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№741 від 25.11.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяви  жителів  смт.Золотий Потік Зіник Галини Станіславівни, Зіник Ганни Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, рішення Золотопотіцької селищної ради від 14 липня 2011 року №118 «Про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок»,  Земельним кодексом України   (ст. 17,  33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12).

           1.Передати гр.Зіник Галині Станіславівні – 0,0969 га та Зіник Ганні Іванівні – 0,0984 га безоплатно у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Золотопотіцької селищної  ради  ( за межами населеного пункту) 

           2.Громадянину оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема