Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№724 від 24.11.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяву жительки с.Стінка Бучацького району Лешків   Марії Василівні, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, рішення Стінківської сільської ради від 19 квітня 2011 року №110 «Про погодження у безоплатну передачу у власність земельних ділянок»,  Земельним кодексом України   (ст. 17,  33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12).

           1.Передати гр. Лешків Марії Василівні  безоплатно у власність земельну ділянку   площею  0,0979 га   для ведення особистого селянського господарства на території Стінківської сільської  ради ( за межами населеного пункту) 

           2.Громадянці оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

 

 

_____________Є.В.Щербатий

_____________2011р.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема