Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№687 від 03.11.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяви: жителів  с.Ліщанці Лестюк Г.Д.,с.Новоселище Львівської області Янківського І.П., с.Губин Дробко М.В., про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки     (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. «Колос» на території Миколаївської с.р.,с.с. «Золотий Потік» на території Золотопотіцької селищної ради,с.с. «Ліщанці» на території Ліщанецької с.р.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Колос»

жительці с.Губин Бучацького району         Дробко Марія Василівна – ( 0,7859 га         - рілля, № 454)сертифікат серії ТР № 0315593 ; (0,7858 га – рілля № 455) сертифікат серії ТР № 0315595        

     За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Золотий Потік»

жителю с.Новоселище Золочівського району Львівської області Янківський Іван Павлович- (1,3472 га – рілля №71)сертифікат серії ТР  № 0313974

     За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Ліщанці»

жительці с.Ліщанці Бучацького району Лестюк Ганна Дмитрівна-( 1,1072 га – рілля № 279)

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

              3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є. В.

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема