Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№714 від 11.11.2011 року Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посадиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

                       

від «___» _______2011 року            м. Бучач                                   №_____ 

 

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної

посади

 

     Відповідно до Закону  України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 оголосити конкурс на заміщення вакантної посади: завідувача юридичним сектором апарату райдержадміністрації.

     Бажаючі взяти участь у конкурсі подають на ім’я голови конкурсної комісії райдержадміністрації заяву, до якої додають особову картку  з додатками копії документів про освіту, автобіографію,  відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї, копію 1 та 2 сторінок паспорта, 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.

        Вимоги до посади: бажаючі взяти участь у конкурсі повинні мати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років, володіння комп’ютером.

       Документи на конкурс подаються протягом місяця з дня опублікування  оголошення в газеті про проведення конкурсу за адресою: м. Бучач, майдан Волі, 1, райдержадміністрації, каб. № 30, тел. 2-27-81.

 

    

 

Голови  районної державної                                           

         адміністрації                                                              В.М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема