Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№651 від 21.10.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від  _________2011 року                     м. Бучач                         №

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяви: жителів  с.Сновидів Семенюк М.В., с.Зубрець Матехи М.М., с.Осівці Сокало М.В., про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки     (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. « Поділля » на території Осівецької с.р., с.с. « Зубрець» на території Зубрецької с.р., с.с. «Хлібороб» на території Сновидівської с.р.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Поділля »                                 

Жительці с.Осівці Бучацького району Сокало Марії Володимирівні  – ( 1,0872 га – рілля,   № 39;     0,3722 га – пасовище, № 91) сертифікат серії ТР № 0206146

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Хлібороб»                                

Жителю  с.Сновидів Бучацького району Семенюк Михайлу Володимировичу – ( 0,5564 га – рілля, № 10;   ) сертифікат серії ТР № 0319387

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Зубрець»                                  

Жителю .с.Зубрець  Бучацького району Матесі Миколі Михайловичу – (0,8709 га – рілля, № 138, 0,0924 га, № 138) сертифікат серії ТР № 0311238.

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є.В..

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема