Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№643 від 19.10.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від  _________2011 року                     м. Бучач                         №

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяву жительки с.Миколаївка  Бучацького району  Обаранчук Мирослави Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, рішення Миколаївської сільської ради від             25 серпня 2011 року  № 161 «Про погодження безоплатної передачі земельних ділянок за межами населеного пункту» керуючись Земельним кодексом України(ст. 17,  33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

       1.Передати безоплатно гр. Обаранчук Мирославі Іванівні у власність земельні ділянки загальною площею  0,5633 га ( 0,3924 га та 0,1709 га)  для ведення особистого селянського господарства на території Миколаївської  сільської  ради ( за межами населеного пункту).

 

     2.Громадянці оформити державні  акти  на  право власності на земельні ділянки, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 

     3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема