Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№642 від 19.10.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від  _________2011 року                     м. Бучач                         №

 

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

 

              Розглянувши заяву жительки м.Бучач Карпіч Тетяни Іванівни,   про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва, рішення Жизномирської сільської ради від  22 травня 2011 року  № 67 «Про погодження  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку» керуючись Земельним кодексом України(ст. 17,  35, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

           1.Передати безоплатно гр. Карпіч Тетяні Іванівні у власність земельну ділянку загальною площею  0,0600 га   для ведення садівництва на території Жизномирської  сільської  ради ( за межами населеного пункту).

           2.Громадянці оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема