Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№629 від 11.10.2011 року Про відзначення в районі 69-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва


   
                    БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                                        ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                                                РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від"____"   _________ 2011року             м. Бучач                            № ____

 

 

Про відзначення в районі

69-ї річниці утворення Української

Повстанської Армії та

Дня українського козацтва

 

            Відповідно до указів Президента України від 14 жовтня 2006 року №879/2006 “Про всебічне вивчення та об’єктивне висвітлення діяльності українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення”, від 19 листопада 2009 року №946/2009 “Про додаткові заходи щодо визнання українського визвольного руху ХХ століття”, від 28 січня    2010 року №75/2010 “Про вшанування учасників боротьби за незалежність  України  у  ХХ столітті”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 вересня 2011 року № 749 «Про відзначення в області 69 – ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва» , з метою відновлення історичної справедливості та правдивої історії українського визвольного руху ХХ століття та з нагоди 69-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва, враховуючи пропозиції обласних організацій політичних партій, громадських організацій:

1.      Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 69-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 69-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва, що додаються.

3. Відповідальним за виконання заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 21 жовтня 2011 року.

4.Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакціям газети «Нова доба» та радіомовлення забезпечити широке висвітлення ходу підготовки та проведення заходів, присвячених 69-й річниці утворення Української Повстанської Армії та Дню українського козацтва.

 

5. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи, узагальнення матеріалів і про стан виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 28 жовтня 2011 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Є.В.Щербатого.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                              В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема