Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№639 від 19.10.2011 року Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Січовому Віталію Сергійовичу та Січовій Зоряні Сергіївні


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від „ ______” ________________2011 року      м.Бучач                   № _____________

 

 

Про надання статусу дитини, позбавленої

батьківського піклування Січовому Віталію

Сергійовичу  та Січовій Зоряні Сергіївні

 

            Відповідно до п. 1 ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.п. 21, 22, 24, 35  Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної  із  захистом прав дитини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», на підставі рішення Бучацького районного суду Тернопільської області від 15.03.2011 року про відібрання дітей від матері без позбавлення батьківських прав Січової Олександри Леонідівни та рішення П`ятихатського районного суду Дніпропетровської області від 31.08.2011 року про позбавлення батьківських прав Січового Сергія Миколайовича, з метою захисту прав дітей Січового Віталія Сергійовича, 31.12.1999 р.н.  та Січової Зоряни Сергіївни, 17.06.2003 р.н.:

 

1. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування Січовому Віталію Сергійовичу, 31.12.1999 р.н. та Січовій Зоряні Сергіївні, 17.06.2003 р.н. жителям с. Бобулинці Бучацького району  Тернопільської області.

 

2. Закріпити право на житло  за дітьми позбавленими батьківського піклування, Січовим Віталієм Сергійовичем та Січовою Зоряною Сергіївною в будинку матері Січової Орести Леонідівни за адресою вул. Кінець, 111, с. Бобулинці, Бучацького району, Тернопільської області.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови  районної державної адміністрації   Щербатого Є.В.

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                       В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема