Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№571 від 23.09.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяви жителів смт Золотий Потік Петрущак О.М., Петрущак І.М. та Петрущак І.М , про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства , керуючись ст.ст.33,116,121, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:               

           1. Дати   дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства загальною площею  0,3422 га на території золотопотіцької селищної ради  (за межами населеного пункту) наступним громадянам:

- Петрущак Оксані Михайлівні – 0,1159 га

-Петрущак Ігорю Михайловичу – 0,1140 га

-Петрущак Ірині Михайлівні – 0,1123 га

           2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації     Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема