Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№560 від 16.09.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

Розглянувши заяви членів ФГ «Подолян»  жителів м.Бучач Цьомика Т.М.,     Цьомика М.П.,Цьомика Г.М.,Цьомик Г.П., с.Переволока Максимів М.Д., с.Підзамочок Цьомик О.О., про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства , рішення Заривинецької сільської ради від 17 січня 2011 року №34   та керуючись ст.ст.  31,32, 118,  121, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:      

       1. Дати    дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у розмірі середньої земельної частки(паю) -2,48 га для ведення фермерського господарства     на території Заривинецької   сільської ради (за межами населеного пункту) наступним громадянам:

Цьомик Оксані Василівні-  2,48 га

Максимів Марії Дмитрівні-2,48 га

Цьомик Ганні Петрівні-2,48 га

Цьомик Гнату Михайловичу-2,48 га

Цьомик Михайлу Петровичу-2,48 га

Цьомик Тарасу Михайловичу-2,48 га

           2. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема