Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№551 від 14.09.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяви членів ФГ «Сировяк»  жителів с.Помірці Сировяка С.М., Тимчук М.П.,Сировяк О.М.,Сировяк Я.М.,Сировяк Г.П., Логошняк О.П., Сировяк М.М.,Сировяк М.В., про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства , рішення Ріпинецької  сільської ради від 30 червня 2011 року « Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність»   та керуючись ст.ст.  31,32, 118,  121, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:      

           1. Дати    дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у розмірі середньої земельної частки(паю) -2,37 умовних кадастрових гектарах для ведення фермерського господарства     на території Ріпинецької сільської ради (за межами населеного пункту) наступним громадянам:

Сировяк Михайлу Михайловичу-  2,37 га

Сировяк Марії Володимирівні  -2,37 га

Логошняк Олесі  Марії Петрівні-2,37 га

Сировяк Ярославу Михайловичу-2,37 га

Сировяк Ганні Петрівні-2,37 га

Тимчук Марії Петрівні-2,37 га

Сировяк Степану Михайловичу-2,37 га

Сировяк Оксані Михайлівні-2,37 га

           2. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема