Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№543 від 12.09.2011 року Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянкиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про затвердження проекту землеустрою,

щодо відведення земельної  ділянки

 

        Розглянувши заяву жителя м.Бучач вул. Коцюбинського,6               Гадза Петра Івановича      про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних  ділянок  в оренду  на території Пишківської  і Трибухівської сільських  рад , керуючись Земельним кодексом України (ст. ст. 17,125,126  перехідні положення п. 12), ст.. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».   

            1. Затвердити  гр. Гадзу Петру Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду терміном на 49 років для ведення фермерського господарства на території Пишківської  та Трибухівської сільських рад.

           2. Передати гр. Гадзу Петру Івановичу,   земельні ділянки в оренду  терміном на 49 років  для ведення фермерського господарства площею 295.5430 га      на території Пишківської та Трибухівської   сільських рад  (за межами населених  пунктів )

            3. Право оренди на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав.  

           4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                        В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема