Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№531 від 02.09.2011 року Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянкиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про затвердження проекту землеустрою,

щодо відведення земельної  ділянки

 

        Розглянувши заяву жителя с.Пишківці Нагайовського Івана Омеляновича     про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної   ділянки у власність      на території Пишківської сільської ради , керуючись Земельним кодексом України (ст. ст. 17,19,33,116,118,125,126  перехідні положення п. 12), ст.. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.. 50 Закону України «Про землеустрій»:   

            1. Затвердити  гр. Нагайовському Івану Омеляновичу проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га та для індивідуального дачного будівництва площею 0,1000 га  , виготовлений      СПД  -ФО Крижанівським В.Г. 

           2. Передати гр. Нагайовському Івану Омеляновичу,   земельні ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею0,4000 га та для індивідуального дачного будівництва за рахунок земель іншого  призначення       на території Пишківської  сільської ради (за межами населеного пункту )

            3. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласника  виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                        В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема