Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№586 від 27.09.2011 року Про відкликання з відпустки Триньки О.І., Краснощокого О.О.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

                       

від «27» вересня 2011 року            м. Бучач                             №586 

 

Про відкликання з відпустки

Триньки О.І., Краснощокого О.О.

 

 Відповідно до ст.35 Закону України «Про державну службу», ст. 12 Закону України «Про відпустки», відкликати:

 

   - Триньку Олега Івановича – начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації із щорічної основної відпустки з 27 вересня 2011 року по 29 вересня 2011 року у зв’язку із необхідністю, що виникла в діяльності структурного підрозділу районної державної адміністрації.

 

1.      Триньці О.І. 3 (три) календарних дні недовикористаної щорічної основної відпустки, надати з подальшою вимогою.

 

Підстава: заява Триньки О.І., лист Тернопільської обласної державної адміністрації щодо плану-графіка підвищення кваліфікації кадрів від 31.08.2011 року № 06-4472/14-22.

 

     - Краснощокого Олексія Олексійовича – заступника голови районної державної адміністрації із щорічної основної відпустки з 27 вересня 2011 року по 30 вересня 2011 року у зв’язку із необхідністю, що виникла в діяльності апарату районної державної адміністрації.

 

      1. Краснощокому О.О. 4 (чотири) календарних дні недовикористаної щорічної основної відпустки долучити до щорічної основної відпустки з 21 жовтня 2011 року по 24 жовтня 2011 року.

 

Підстава: заява Краснощокого О.О., лист Тернопільської торгово-промислової палати щодо навчання спеціалістів від 20.09.2011 року № 444/04-28.

    

 

     2. Начальнику відділу фінансового-господарського забезпечення – головному бухгалтеру (Захарчишин Н.В.) апарату районної державної адміністрації провести відповідні перерахунки згідно чинного законодавства.

    

    3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Слободян М.П.

 

Голова  районної державної                                            

         адміністрації                                                              В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема