Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№535 від 05.09.2011 року Про попередні підсумки збирання ранніх зернових культур та стан підготовки господарств району до проведення комплексу осінньо-польових робіт


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

                       

від «05» вересня 2011 року        м. Бучач                                   №535

 

 
Про попередні підсумки
збирання ранніх зернових культур 
та стан підготовки господарств 
району до проведення комплексу 
осінньо-польових робіт 

 

На виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 серпня 2011 р. № 676 «Про попередні підсумки збирання ранніх зернових культур та стан підготовки господарств області до проведення комплексу осінньо-польових робіт » управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1. Вжити заходів щодо завершення підготовки техніки та збирання пізніх сільськогосподарських культур до 5 вересня 2011 року.

2. Забезпечити формування сільгосппідприємствами в повному обсязі насіннєвого фонду озимих та ярих зернових культур для посіву під урожай 2012 року, дотримуватися внесення мінеральних добрив згідно з технологічними нормами.

3. Забезпечити підготовку до проведення комплексу осінньо-польових робіт машинно-тракторного парку, взяти на постійний контроль забезпечення сільгосппідприємств мінеральними добривами, засобами захисту та організацію проведення посіву озимих культур.

4. Разом із власниками цукрових заводів організувати роботу бурякоприймальних пунктів, звернувши особливу увагу на кількісні та якісні показники прийнятої сировини.

5. Забезпечити контроль за дотриманням агротехнічних вимог під час проведення комплексу осінньо-польових робіт та створення безпечних умов праці.

6. Вжити заходів щодо забезпечення населення районів крупами, борошном та хлібобулочними виробами.

7. Організувати роботу щодо закупівель зерна  через  ТОВ «Хліб  Інвестбуд» по форвардних  та спотових контрактах  до державного інтервенційного фонду.

8.  Про проведену роботу інформувати райдержадміністрацію до 3 грудня 2011 року.

    9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                         В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема