Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про бронювання робочих місць на підприємствах, організаціях та установах Бучацького району на 2012 рік


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

від   „     ” ______________2011 р.                    м.Бучач                       №­­­______

 

 

 

 

Про бронювання робочих місць на

підприємствах, організаціях та

установах Бучацького району

на 2012 рік  

 

 

 

 

На виконання статей 5, 20 Закону України „Про зайнятість  населення”, статті 23  п.3, 4 Закону України „ Про місцеві державні адміністрації”, „Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 року № 578,

  1. Забронювати  у 2012 році  на підприємствах, організаціях, установах робочі місця для працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці, а саме:

·         жінок, які мають дітей віком до шести років;

·         одиноких матерів,  які мають дітей віком  до  чотирнадцяти років або дітей-інвалідів;

·         молоді,  яка закінчила або припинила навчання  у  середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних або вищих навчальних закладах,  звільнилася  зі строкової військової або альтернативної (невійськової)  служби  і якій надається перше робоче місце, дітям (сиротам),  які залишилися без піклування батьків, а також особам, яким  виповнилося  п'ятнадцять  років  і  які  за згодою одного із батьків  або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на  роботу;

·         осіб передпенсійного віку (чоловіків по  досягненню  58 років, жінок - 53 років);

·         осіб,   звільнених   після   відбуття   покарання    або примусового лікування.

2.      При порушенні  п.1 даного розпорядження до керівників  підприємств, установ, організацій будуть застосовані штрафні санкції згідно чинного законодавства.

3.      Дозволити районному центру зайнятості з письмової згоди роботодавця переносити з кварталу на квартал заброньовані робочі місця  для оперативного працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці.

4.      Дозволити районному центру зайнятості (в окремих випадках) з письмової згоди роботодавця,  змінювати категорії  осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці для їх оперативного працевлаштування.

5.      Затвердити  перелік підприємств, установ і організацій, у  яких заброньовано робочі місця на 2012 рік для осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці, згідно додатків 1, 2 .

6.      Бучацькому районному центру зайнятості довести встановлену броню до підприємств, установ і організацій.

7.      Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.12.2010 р.  № 761 ”Про бронювання робочих місць на підприємствах, організаціях та установах Бучацького району на 2011 рік”, зареєстроване в районному управлінні юстиції від 27 грудня 2010 року  за № 26/159.

8.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                  В.М.Савка

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема