Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№506 від 29.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну ділянку

 

Розглянувши заяви: жителів  м.Надвірна вул..Лепкого,2 Левицької П.С., жит.с.Бариш Блаженко О.М.,  жит.с.Рукомиш Салій О.М., жит.с.Медведівці Татарин Г.А., про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай),  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки     (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай): с.с.               « Україна », на території Старопетликівської  с.р.,   .с.с. «Вільна Україна» на території   Пилявської с.р., с.с. ім..Франка на території Заривинецької с.р., с.с. « ім..Шевченка» на території Медведівської с.р.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:    

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Вільна Україна »

- жительці м.Надвірна вул. Лепкого,2 Левицькій Парасковії Степанівні    - ( 2,2013 га –  рілля, № 269) сертифікат серії ТР № 0342601

              За рахунок земель колишньої селянської спілки  « Україна»    

-          жительці с.Білявинці Блаженко Оксані Михайлівні   - (2,2752 га –  рілля № 147 ) сертифікат серії ТР № ТР 0112619

              За рахунок земель колишньої селянської спілки «ім І.Франка»

-          жительці с.Рукомиш Салій Ользі Михайлівні    - (1,8288 га –  рілля № 253; 0,2777 га – пасовище № 253) сертифікат серії ТР № ТР 0237925.

              За рахунок земель колишньої селянської спілки «ім..Шевченка»

-жительці сМедведівці Бучацького району Татарин Галині Андріївні - (2,0164га –  рілля № 255; 0,1440 га – пасовище № 255) сертифікат серії ТР № ТР 0086759

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації    О.О.Краснощокого.

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема