Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№492 від 25.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

 

Про надання дозволу

на виготовлення державного акта

на право власності на земельну ділянку

 

 

Розглянувши заяву   жителя с. Пишківці Тимчишин Василя Павловича про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянку, рішення Бучацького районного суду від 29 червня 2011 року справа №2-382(2011р.), керуючись ст..21 Закону України « Про місцеві державні адміністрації , ст..17,п.12 перехідних положень Земельного кодексу України,Закону України « Про порядок виділення в натурі ( на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв), згідно Проекту приватизації земель ВАТ «Перспектива-1» на території Трибухівської сільської  ради:

 

1.Дати дозвіл на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянку, жителю с. Пишківці Бучацького району  Тернопільської області Тимчишин Василю Павловичу площею 3,5437 га , у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пишківської сільської ради .

 

   2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації    О.О.Краснощокого.

 

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема