Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№465 від 15.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

         Розглянувши заяву жителя с.Трибухівці Мойсей Віктора Петровича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, на території Трибухівської  сільської ради ( за межами населеного пункту), рішення Трибухівської сільської ради     № 118 від 13 липня 2011 року «Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою,щодо відведення земельної ділянки » та керуючись ст.ст. 17,19,33,116, 121,125, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:     

           1. Дати гр. Мойсей Віктору Петровичу  дозвіл  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,   площею  0,1800  га   на території Трибухівської сільської ради ( за межами населеного пункту)

           2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласника виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на    заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

 Голова районної

державної адміністрації                                              В.М.Савка

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема