Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№459 від 15.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянокБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних  ділянок 

 

Розглянувши заяву жителя с.Підзамочок  голови фермерського господарства «Степок плюс» Стрілецького Ігора Степановича  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства  на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту)    в оренду терміном на 49 років для ведення фермерського господарства», рішення Заривинецької  сільської ради №77 від 25 липня 2011 року « Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення садівництва фермерському господарству «Степок плюс»,   керуючись Земельним кодексом України (ст. 31, 121,124), керуючись ст.7 Закону України «Про фермерське господарство»,  Законом України «Про місцеві державні адміністрації»        

           1. Дати дозвіл  гр.Стрілецькому  Ігорю Степановичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства в оренду терміном на 49 років, орієнтовною загальною площею 16,00га  га  на території Заривинецької сільської ради    ( за межами населеного пункту ).

           2. Право оренди на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.93, 91 Земельного кодексу України.            

3. Попередити, що приступати до використання земельних ділянок  до  встановлення їх меж в натурі (на місцевості), одержання  документа,  що  посвідчує право на них та державної реєстрації, забороняється.

           4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на    заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

           

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема