Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№445 від 05.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

                  

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну ділянку

 

            Розглянувши заяви: жителів  с.Передмістя Мокей М.В., жит.с.Медведівці Ксьонжик О.В. жит.с.Порохова Борчук Р.І., жит.с.Новоставці Нагірного С.Я., про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай),  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. «Золотий Колос» на території Передмістянської сільської ради,  с.с. «ім..Т.Шевченка» на території Медведівської  с.р., с.с. «Порохова» на території Порохівської с.р .,с.с. «Вільна Україна» на території Пилявської с. р.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:  

              За рахунок земель колишньої селянської спілки « Золотий колос»

-          жительці сПередмістя    Бучацького району Мокей Мирославі Василівні    - ( 2,5267 га –  рілля, № 47) сертифікат серії ТР № 0315345.

                          За рахунок земель колишньої селянської спілки «Т.Шевченка»

-          жительці  с.Медведівці Бучацького району Ксьонжик Ользі Василівні   - (1,5361 га –  рілля № 442, 0,1440 га – пасовище № 442  ) сертифікат серії ТР № 0086914

 За рахунок земель колишньої селянської спілки «Порохова»

-          жителю с.Порохова Бучацького району Борчук Роману Івановичу - (0,8603 га –  рілля, № 507, 0,5470 га – пасовище № 101) сертифікат серії ТР № 0206619

За рахунок земель колишньої селянської спілки «Вільна Україна»

-          жителю с.Пилява Бучацького району Нагірному Степану Ярославовичу - (2,1458 га –  рілля, № 222.) сертифікат серії ТР № 0207778.

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації    Є.В.Щербатого.

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема