Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№454 выд 11.08.2011 року Про затвердження плану першочергових заходів з розвитку виробництва картоплі та овочів в районі 
 
 
 
Про затвердження плану 
першочергових заходів з 
розвитку виробництва
картоплі та овочів в районі

 

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 травня     2011 р. № 475-р «Про затвердження плану першочергових заходів з розвитку виробництва картоплі та овочів», та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 липня 2011 року № 535 «Про затвердження плану першочергових заходів з розвитку виробництва картоплі та овочів в області»:

1. Затвердити план першочергових заходів з розвитку виробництва картоплі та овочів в районі, що додається.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації  забезпечити виробництво у  2011 році картоплі та овочів в орієнтовних обсягах, згідно з додатком.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації проводити моніторинг виробництва картоплі та овочів і про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 05 січня 2012 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації, згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                         В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема