Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№418 від 22.07.2011 року Про нарощування поголів’я сільськогосподарських тварин в усіх категоріях господарств та збільшення виробництва продукції тваринництва в районіБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про нарощування  поголів’я

сільськогосподарських тварин

в усіх категоріях господарств

та збільшення виробництва

продукції тваринництва в районі

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 червня 2011 року № 511 «Про нарощування  поголів’я сільськогосподарських тварин в усіх категоріях господарств та збільшення виробництва продукції тваринництва в області» проаналізовано розвиток тваринництва в районі за І півріччя 2011 року.

Станом на 1 липня 2011 року в усіх категоріях господарств утримується 16358 голів ВРХ, в т.ч. 8433 голів корів та 22514 голів свиней, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 96,9%, 97,3%, та 102,3% відсотка.

Зменшення поголів’я ВРХ відбулось в основному в населення на 9,2% в т.ч. корів на 5,7% в той же час у с/г підприємствах поголів’я ВРХ збільшилось на 24,4%, корів на 21,2%. Поголів’я свиней в с/г підприємствах збільшено 0,4%, в населення на 2,8%. 

За І півріччя 2011 року всіма категоріями господарств вироблено 14598 тонн молока, або 103,8% до минулого року.

С/г підприємства збільшили виробництво молока на 26%, населення зменшило на 1%.

Вироблено м’яса всіма категоріями господарств за цей період 1474, або 90% до минулого року. Зменшення виробництва м’яса відбулось, як в с/г підприємствах на 15,9%, так і в населення на 7,9%.

Слід відмітити ТзОВ «Бучачагрохлібпром» в плані нарощування поголів’я ВРХ на 21,9% в т.ч. корів на 18,8%, свиней на 10,4%.

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» з початку року закупило 566 голів теличок в населення для вирощування їх на корови.

Найбільше зменшили виробництво м’яса ПАП «Цвітова» у 24 рази, ТзОВ «Західагропродукт» у 2,3 рази.

Надій на корову за 6 місяців цього року становить 2952 кг, що на 19 кг більше минулого року, або 0,6 % росту.

            Нижче середньо-районного показника  з вирощування та відгодівлі свиней мають господарства: ПАП «Цвітова», ФГ «Романове», ТзОВ «Західагропродукт», ФГ «Пишківці»  де середньодобові прирости не перевищують 380 грам.

            Забезпеченість пунктами штучного осіменіння ВРХ становить 70 % до потреби.

            Повільними темпами впроваджується прогресивний, маршрутно – кільцевий (кущовий) метод осіменіння. Поки-що є низьким рівень охоплення штучним осіменінням парувального контингенту (25,9%) в індивідуальних господарствах населення, що призводить до зменшення одержання здорового та продуктивного молодняку. Відсутні пункти штучного осіменіння у селах: Ліщанці, Костільники, Возилів, Зубрець, Порохова, Стінка, Озеряни, Ст. Петликівці, Осівці, Н. Петликівці, Язловець, Дуліби.

             З метою покращення справ у тваринницькій галузі  району та забезпечення виконання програми розвитку молочного скотарства:

1. Визнати недостатньою роботу:

1.1 Керівників приватних аграрних підприємств в частині продовження спаду поголів’я свиней –      ТзОВ «Західагропродукт»   (Панькуш І.С.).

1.2. Керівників приватних аграрних підприємств в частині виробництва м’яса – ПАП «Цвітова» (Ковальчук М.М.), ТзОВ «Західагропродукт»   (Панькуш І.С.).

1.3. Сільських голів, щодо організації роботи пунктів штучного осіменіння та охоплення парувального контингенту сільськогосподарських тварин в населення, сіл: Ліщанці (Храбровська Л.С.), Костільники (Ковальський І.В.), Возилів (Слободян І.В.), Зубрець (Ковалівський В.С.), Порохова (Крижанівський І.С.), Стінка (Базилюк С.В.), Озеряни (Семанишин В.А.),   Ст. Петликівці (Вар’ян В.Т.), Осівці (Жирівська С.В.), Нові Петликівці (Єднак Т.І.), Язловець (Футрин М.В.), Дуліби (Мацало М.В.).

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

2.1. Протягом 10 днів проаналізувати  стан галузі тваринництва та провести розширені наради із керівниками  сільськогосподарських підприємств та переробних підприємств і головами органів місцевого самоврядування щодо стабілізації та нарощування поголів’я сільськогосподарських тварин і збільшення виробництва продукції тваринництва.

2.2. Надавати допомогу в  роботі   великотоварних молочних ферм в с.Соколів ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та с. Пилява ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

2.3. Розширити мережу пунктів штучного осіменіння в сільській місцевості та охоплення ними понад 50% корів індивідуальних селянських господарств.

2.4. Сприяти забезпеченню громадського тваринництва всіма видами кормів на зимово – стійловий період.

2.5. Про вжиті заходи інформувати районну державну адміністрацію до 10 січня.

3. Визнати такими, що втратили  чинність розпорядження голови районної державної адміністрації:

- від 19 липня 2010 року № 393 «Про  нарощування  поголів’я сільськогосподарських тварин в усіх категоріях господарств та збільшення виробництва продукції тваринництва в районі».

4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В. Щербатого

 

    Голова районної

державної адміністрації                                                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема