Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№426 від 25.07.2011 року Про заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів у 2011 році.


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від “ _____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________2011р.                           м.Бучач                              №_____

 

 

Про заходи щодо забезпечення охорони

 від пожеж врожаю та заготівлі

 грубих кормів у 2011 році.

          

 

Відповідно до Законів України «Про пожежну безпеку» та «Про правові засади цивільного захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1999 р. №1943 «Про стан забезпечення пожежної безпеки та заходи щодо її поліпшення», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 липня 2011 року №536 «Про заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів у 2011 році , з метою своєчасної підготовки до охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів:

1.   Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації:

1.1. Розробити та затвердити  заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю та      заготівлі грубих кормів у 2011 році з урахуванням місцевих умов.

1.2. Здійснити передбачені законодавством заходи, пов’язані з утриманням всіма сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами у технічно – справному стані пожежних автомобілів, пристосованої до гасіння пожеж техніки та забезпечити на них організацію цілодобового чергування водіїв у період жнивної кампанії.

2. Упродовж липня поточного року провести засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації з розглядом питання виконання урядових та власних рішень щодо забезпечення пожежної безпеки врожаю 2011 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Годза С.Я. та начальника Бучацького РВ УМНС України в Тернопільській області Бобка Р.В.

 

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                     В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема