Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№431 від 27.07.2011 року Про призначення Логуш Т.Р.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «___» _______2011 року            м. Бучач                                   №_____ 

 

  Про призначення

  Логуш Т.Р.

     

      Відповідно до ст. 19, 25, 26, 27 Закону  України „Про державну службу”,  ст. 32 КЗпП України, Положення про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1994 року №804, Положення «Про формування кадрового резерву для державної служби», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.12.1994 року №853, призначити:

        1. Логуш Тетяну Романівну – на посаду головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації 28 липня 2011 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста  з нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, як таку що успішно пройшла стажування на вище вказаній посаді з посадовим окладом згідно штатного розпису.

         Підстава: заява Логуш Т.Р., погодження управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації від 28.07.2011 року №1486/09-02.

        2. Взяти до відома, що на попередній посаді Лопуш Т.Р. присвоєно 14 (чотирнадцятий) ранг державного службовця.

        3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкувати структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесеними змінами та доповненнями), встановити Логуш Тетяні Романівні надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди)за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

  Голова  районної державної                                           

         адміністрації                                                              В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема