Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№416 від 20.07.2011 року Про додаткові заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від __________ 2011  року                м. Бучач                     № ____

 

Про додаткові заходи щодо

організації  літнього оздоровлення

та відпочинку дітей у 2011 році

 

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.05.2011Р. № 3351-VI «Про Рекомендації парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 червня 2011 р. № 496 «Про додаткові заходи щодо організації  літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році», з  метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2011 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування  і харчування, збереження життя та здоров’я:

 

1. Затвердити додаткові заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році (далі – заходи), що додаються.

2. Відділам у справах молоді та спорту (О.О.Стронська), охорони здоров’я  (П.П.Казмірук), культури і туризму (О.І. Тринька), освіти (О.П.Рудник), земельних ресурсів (Пірус Р.П.),  районній санітарно-епідеміологічній станції (Шпак В.М.), службі у справах дітей (В.Д.Єднак), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (А.А.Міщанчук), ВАТ «Тернопільобленерго» - Бучацького РЕМ (С.Г.Чумаку), директорам дитячих оздоровчих закладів (Кіндрат І.В., Кавецький І.М.)  :

2.1. Забезпечити організацію виконання додаткових заходів.

2.2. Про проведену роботу інформувати відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 26 жовтня 2011 року.

3. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації з організації оздоровлення та відпочинку дітей і про стан виконання цього розпорядження інформувати управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації  до 10 листопада 2011 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Луців Л.З.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                  В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема