Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№415 від 20.07.2011 року Про заходи щодо підготовки та проведення у 2012 році Року спорту та здорового способу життя


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від __________ 2011  року                м. Бучач                     № ____

 

 

Про заходи щодо підготовки

та проведення у 2012 році Року спорту

та здорового способу життя

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 360 - р “Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у    2012 році Року спорту та здорового способу життя”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 червня 2011 р. № 462  “Про заходи щодо підготовки та проведення в районі у 2012 році Року спорту та здорового способу життя” та з метою залучення населення району до регулярних занять фізичною культурою і спортом:

1. Затвердити заходи щодо підготовки та проведення в районі у 2012 році Року спорту та здорового способу життя (далі – заходи), що додаються.

2. Відділам освіти (Рудник О.П.), у справах молоді та спорту (Стронська О.О.) районної державної адміністрації, ФОК «Колос» (Павликівський І.О.), районному відділенню Національного олімпійського комітету України (Смеречинська Г.І.), управлінню агропромислового розвитку (Годз С.Я.),  виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад забезпечити реалізацію заходів та про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 28 грудня 2012 року.

3. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження подати в управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації до 10 січня 2013 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Луців Л.З.

 

 

Голова районної державної

             адміністрації                                                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема