Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№403 від 15.07.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу

на виготовлення державного акта

на право власності на земельну ділянку

 

            Розглянувши заяви: жительки с.Білявинці Бучацького району  Чубари М.В., жит.м.Запоріжжя, Дослідна Станція78/41 Главацької Н.К. жит.с Новоставці Штоник М.І. про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай),  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  селянської спілки «Україна» на території Старопетликівської с.р, с.с. «Золотий Потік» на території Золотопотіцької селищної ради, с.с. « Вільна Україна» на території Пилявської с.р.

               1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:    

              За рахунок земель колишньої селянської спілки «Україна »

-          жительці с.Білявинці  Бучацького району Чубарі Марії Володимирівні   - ( 1,7351 га –  рілля, №32 ) сертифікат серії ТР № 0112565

                          За рахунок земель колишньої селянської спілки «Золотий Потік »

-          жительці м.Запоріжжя Главацькій Ніні Казимирівні  - (0,6834 га –  рілля, №224 ) сертифікат серії ТР № 0321065

 За рахунок земель колишньої селянської спілки «Вільна Україна »

-          жителю с.Новоставці Штоник  Михайлу Івановичу - (2,9417 га –  рілля, №138) сертифікат серії ТР № 0207843

 

                     2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                   3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації    Є.В.Щербатого.

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                           Є.В.Савка

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема