Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№390 від 11.07.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяви жителів м.Бучач вул .Гоголя,15 Лучки М.М. та жит.с.Язловець Бучацького району Дворакевич М.І.,про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, на території Заривинецької  сільської ради ( за межами населеного пункту), рішення Заривинецької  сільської ради     № 54 від 06.06.2011 року «Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою,щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність за межами населеного пункту» та керуючись ст.ст. 17,19,33,116, 121,125, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:         

           1. Дати дозвіл    на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, загальною площею  0,2425га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення          ( рілля гр. 5 ф-6 зем) на території Заривинецької сільської ради ( за межами населеного пункту)

- Лучка Марія Миколаївна – 0,1325 га

- Дворакевич Марія Іванівна – 0,1100 га

           2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема