Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№383 від 08.07.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянокБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних  ділянок 

 

Розглянувши заяву жителя с.Трибухівці голови фермерського господарства «Занево» Гах Івана Онуфрійовича .  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства  на території Трибухівської сільської ради (за межами населеного пункту)    в оренду терміном на 49 років для ведення фермерського господарства», рішення Трибухівської сільської ради №53 від 18 січня 2011 року « Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду», статут фермерського господарства « Занево» та керуючись Земельним кодексом України (ст. 31, 121,124), керуючись ст.7 Закону України «Про фермерське господарство»,  Законом України «Про місцеві державні адміністрації»           

           1. Дати дозвіл  гр.Гах Івану Онуфрійовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства в оренду терміном на 49 років, орієнтовною загальною площею 7,00 га  на території Трибухівської сільської ради    ( за межами населеного пункту ).

           2. Право оренди на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.93, 91 Земельного кодексу України.            

3. Попередити, що приступати до використання земельних ділянок  до  встановлення їх меж в натурі (на місцевості), одержання  документа,  що  посвідчує право на них та державної реєстрації, забороняється.

           4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого

           

Перший заступник голови районної

державної  адміністрації                                                                                    Є.В.Щербатий

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема