Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№360 від 01.07.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяву жителя с. Порохова Лучки І.Б. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території  Порохівської  сільської ради (за межами населеного пункту)  та керуючись ст.ст. 17,19,33,116,118,121,125, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:               

           1. Дати дозвіл  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства   площею 1,5 га на території Порохівської  сільської ради( за межами населеного пункту)  громадянину :

- Лучці Ігорю Богдановичу  - 1,5  га

           2. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема