Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№396 від 13.07.2011 року Про організацію виконання районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011 – 2015 роки


                                                                             УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови  районної державної адміністрації

                      

 

  

 Про організацію виконання районної

 комплексної програми соціальної

 підтримки малозахищених верств

 населення “Турбота” на 2011 – 2015 роки

 

      З метою організаційного забезпечення реалізації районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням Бучацької районної ради від 12 січня 2011 року №52 та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 червня 2011 року № 467  „Про організацію виконання обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення „Турбота” на 2011 – 2015 роки”:                        

     1.Фінансовому управлінню, відділу охорони здоров”я, освіти, управлінню містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації , районному центру зайнятості забезпечити виконання Програми та інформувати управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щороку до 05 січня впродовж терміну її реалізації.

     2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  забезпечити  координацію стану реалізації Програми та узагальнену інформацію щороку до 15 січня упродовж 2012-2016 років подавати в головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

    3. Визнати таким, що втратило чинність  розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 січня 2011 року №9 „Про проект районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення „Турбота” на 2011 – 2015 роки”.

   4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Луців Л.З.

 

      Голова районної

      державної адміністрації                                                         В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема