Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№393 від 12.07.2011 року Про підготовку навчальних закладів району до нового 2011/2012 навчального року


Україна

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                        ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 

 

                                                                                                                    

Про підготовку навчальних закладів району

до нового 2011/2012 навчального року

 

Відповідно до вимог нормативних актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації № 500 від 30 червня 2011 року «Про підготовку навчальних закладів області до нового 2011/2012 навчального року» та з метою забезпечення організованого початку 2011/2012 навчального року у навчальних закладах району:

1. Відділу освіти районної державної адміністрації:

1.1. До 10 серпня 2011 року провести відповідну роботу з підготовки загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району до початку 2011/2012 навчального року, взяти на особливий контроль питання їх матеріально-технічного і кадрового забезпечення.

1.2. Організувати огляд-конкурс щодо стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року.

            Вивчити питання щодо збільшення видатків на освіту у місцевого бюджету на 2011 рік шляхом виділення цільових додаткових коштів для покращання матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема для проведення ремонтів приміщень навчальних закладів, встановлення комп'ютерних комплексів у загальноосвітніх школах, під'єднання їх до мережі Інтернет, покращення харчування учнів та вихованців, придбання сучасного обладнання для навчальних кабінетів, спортивних залів, забезпечення підручниками, створення відповідних санітарно-гігієнічних та безпечних умов навчання і виховання, розширення мережі позашкільних навчальних закладів, гуртків на базі загальноосвітніх шкіл.

1.3. До 15 серпня 2011 року забезпечити необхідні умови для навчання та виховання учнів молодших класів, залучення органів місцевого самоврядування, підприємців, громадськості, меценатів та спонсорів до участі в акції «Дай руку, першокласнику!».

1.4. Вжити невідкладних заходів щодо приведення мережі дошкільних навчальних закладів у відповідність до потреб населення. До 20 вересня 2011 року проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та забезпечити залучення усіх дітей п’ятирічного віку до різних форм передшкільної освіти.

1.5. Забезпечити умови рівного доступу до якісної освіти на базі неспеціалізованих загальноосвітніх закладів осіб, які потребують корекції фізичного розвитку (обладнання пандусів).

1.6. До 25 вересня 2011 року завершити підготовку навчальних закладів до роботи в освітньо-зимовий період, проводити системну роботу з впровадження у них енергозберігаючих технологій.

1.7. Продовжувати роботу з оптимізації мережі навчальних закладів відповідно до освітніх запитів населення та фінансово-економічних чинників, передбачивши можливість здобуття повної загальної середньої освіти за всіма можливими формами, а також створення умов для навчання обдарованих дітей.

1.8. Проводити систематичний моніторинг і аналіз організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей дошкільного віку, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, інформувати управління освіти і науки, у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації про хід оздоровчої кампанії.

1.9. Провести організаційну роботу щодо забезпечення відповідно до законодавства отримання навчальними закладами державних актів на землю.

1.10. Продовжувати роботу щодо безкоштовного підвезення учнів до місць навчання в сільській місцевості відповідно до кількості наявних технічних засобів.

1.11. Організувати урочисте проведення в освітніх установах 1 вересня 2011 року Дня знань.

1.12. Про проведену роботу інформувати управління освіти і науки обласної державної адміністрації до 1 серпня, 1 вересня 2011 року та районну державну адміністрацію до 5 серпня, 5 вересня 2011 року.

2. Відділу охорони здоровя районної державної адміністрації:

2.1. Організувати безоплатне проведення медичних оглядів педагогічних працівників.

3. Районній державній адміністрації:

3.1.Вжити заходів із забезпечення контролю за виконавською дисципліною в відділі освіти, навчальних закладах району, організації співпраці керівників навчальних закладів з органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування щодо вирішення актуальних проблем у галузі освіти.

3.2.Систематично проводити моніторинг стану матеріально-технічної бази, санітарно-гігієнічних умов у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

3.3.Провести до 26 серпня 2011 року засідання колегії районної державної адміністрації з питань готовності закладів освіти району до роботи у 2011/2012 навчальному році та в зимовий період.

4. Контроль  за  виконанням  розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Луців Л. З.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                   В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема