Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№373 від 05.07.2011 року Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та погашення заборгованості із сплати страхових внесків до єдиного соціального внеску із сплати страхових внесків до


 

     
УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про стан надходження коштів до бюджету

Пенсійного фонду та погашення заборгованості

із сплати страхових внесків до

єдиного соціального внеску

 

Станом на 01.06.2011 року до бюджету Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло 99760,0 тис.грн., що на  12084,7 тис.грн. більше ніж за відповідний період 2010 року    

Фактичні видатки на виплату пенсій за 5 місяців  склали 77488,3 тис.грн., що на  7886,1 тис.грн. більше від попереднього року, або на 111,3 відсотка. В  частині надходження власних коштів планове  завдання виконано на  102,0 відсотка , при плані  23996,6 тис.грн., надійшло  24482,7 тис.грн. До відповідного періоду минулого року власних коштів було зібрано на  4335,0 тис.грн. більше.  

     Загальний борг  по страхових внесках і ЄСВ на 1 червня 2011 року становить 2 434,6 тис.грн. В порівняні до початку року загальний борг зменшився на 352,8 тис.грн.

              Протягом  2011 року проводилась спільна робота з прокуратурою та Державною виконавчою службою в Бучацькому районі. За звітний період від спільних дій УПФ в Бучацькому районі та ДВС поступило 161,8 тис. грн.  Через органи прокуратури було подано 7 позовів на стягнення боргу в сумі 146,6 тис.грн.

     На засіданнях комісії райдержадміністрації з питань погашення боргів було заслухано 12 організацій з сумою боргу 1959 тис.грн. В результаті проведених співбесід 3 боржники погасили борг в повному обсязі на суму 296,4 тис.грн., 4 організації погасили борг частково на загальну суму 11,6 тис.грн.

Виходячи з вищенаведеного інформацію заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі Птиці Л.П. «Про стан надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду та погашення заборгованості із сплати страхових внесків до єдиного соціального внеску» взяти до відома.

                  1. Управлінню Пенсійного фонду України у Бучацькому районі :

           1.1.Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення виконання планових показників з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду  України, своєчасної та повної сплати внесків суб’єктами господарювання.

            1.2.Здійснювати щотижневий моніторинг погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України платниками страхових внесків.

            1.3.Забезпечити подання до правоохоронних та контролюючих органів матеріалів, що свідчать про порушення прав застрахованих осіб та пенсійного законодавства в частині своєчасної сплати страхових внесків .

             1.4.Забезпечити взаємодію з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами району з питань своєчасної сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України, недопущення росту заборгованості та притягнення керівників підприємств установ і організацій до відповідальності за ухилення їх від сплати.

              2. Районній державній адміністрації, виконавчому комітету  Бучацької міської ради сприяти повному погашенню заборгованості економічно-активними підприємствами до 1 жовтня 2011року та сплаті поточних платежів, а також максимальному погашенню боргу з платежів до бюджету Пенсійного фонду України по недіючих підприємствах.

               3. Рекомендувати державній виконавчій службі  Бучацького управління юстиції вжити заходів щодо безумовного та своєчасного розгляду вимог органів пенсійного фонду України про сплату недоїмки по внесках на загальнообовязкове державне пенсійне  страхування, дотримання черговості  перерахування до   Пенсійного фонду.

            4. Управлінню Пенсійного фонду України у Бучацькому районі (Кавецький С.М.), Державній виконавчій службі  Бучацького районного управління юстиції (Трух Н.Я.) про хід виконання  розпорядження  інформувати районну державну адміністрацію до 10  числа  наступного року.

           5. Координацію роботи щодо виконання розпорядження доручити управлінню Пенсійного фонду в Бучацькому районі, контроль за виконанням покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

     Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                             Є.В. ЩЕРБАТИЙ

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема