Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№371 від 05.07.2011 року Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району до проведення жнив та заготівлі кормів


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ _____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________2011 року                     м.Бучач                             №_____

 

 

Про стан підготовки

сільськогосподарських підприємств

 та фермерських господарств

району до проведення жнив

та заготівлі кормів.

 

Робота в агропромисловому секторі економіки протягом першого півріччя 2011 року була спрямована на забезпечення нарощування виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення ефективності господарювання підприємств галузі рослинництва.

В поточному році сільськогосподарськими підприємствами району планується зібрати зернові культури на площі 23586, в т.ч. ранніх зернових -17616га.

           В більшості господарств підготовлено до роботи зернозбиральні комбайни, жниварки, зерноочисні машини, токове господарство. Для проведення жнив в господарствах є 51 комбайн,   в приватному секторі - 68.

            Готовність зернозбиральних комбайнів до проведення жнив становить – 98%, жниварок – 97%, преспідбирачів – 98%, косарок – 96%.

            З метою зниження навантаження на зернозбиральний комбайн площі зернових, скорочення термінів збирання, недопущення втрат врожаю, вирішується питання про залучення комбайнів для проведення жнивних робіт із приватного сектора, промислових підприємств.

Навантаження на 1 умовний зернозбиральний комбайн (класу СК-5м «Нива») в районі становить 241 га.

            Враховуючи стан готовності зернозбиральної техніки господарств до збирання зернових культур у 2011 році, їх забезпеченість паливно-мастильними матеріалами:

           1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Годза С.Я. «Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району до проведення жнив та заготівлі кормів» взяти до відома.

           2. Роботу приватних агропромислових підприємств: ПП “Костільники”, ТзОВ “Агрофірма Карпати” з питань підготовки до проведення жнив у 2011 році визнати недостатньою.

            3.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з інспекцією Держгірпромнагляду та ГУ МНС України в Тернопільській області :

            3.1 До 10 липня поточного року вжити заходів щодо завершення підготовки до роботи парку збиральної та очисної техніки, обладнання токів.

            3.2. Надати сільгоспвиробникам допомогу в укладанні з фізичними особами, промисловими підприємствами  району та за його межами договорів щодо залучення до жнив зернозбиральних комбайнів.

           3.3. Провести організаційні заходи з питань охорони праці, пожежної безпеки на місцях по збереженню вирощеного урожаю.

            3.4 Забезпечити проведення заходів щодо укладення угод між сільськогосподарськими товаровиробниками та переробними підприємствами для забезпечення зерном, борошном, хлібобулочними виробами населення району в 2011 – 2012 маркетинговому році.

            3.5. Вирішити питання щодо створення в повних обсягах резерву запасних частин, вузлів і агрегатів, необхідного запасу нафтопродуктів.

             4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 липня 2010 року.

             5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

     Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                             Є.В. ЩЕРБАТИЙ

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема